PROMENADY BUSINESS PARK
< POWRÓT
1.05.2015

NOWA STACJA ROWERU MIEJSKIEGO

To oznacza, że flota rowerów miejskich powiększy się o kolejne 10 jednośladów. W kolejnych latach (od 2016 roku) miasto będzie miało możliwość rozbudowy systemu, do łącznie 1050 rowerów i 105 stacji.
Promenady Business Park to kompleks pięciu budynków biurowych realizowanych w ramach strefy biurowej inwestycji Promenady Wrocławskie o łącznej powierzchni najmu 90 000 m2. Kompleks zlokalizowany jest między ul. Antoniego Słonimskiego, planowaną ul. Czesława Miłosza i ul. Trzebnicką we Wrocławiu.
Pracownicy Promenady Business Park korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu. We wnętrzu budynku ZITA, w recepcji oraz na zewnątrz przed wejściem głównym już działa Wi Fi.
W ramach udogodnień komunikacyjnych planujemy uruchomienie autobusu miejskiego, którym łatwo pracownicy biur łatwo będą mogli dotrzeć do dużego węzła komunikacyjnego. Do dyspozycji miłośników rowerów jest oddana stacja roweru miejskiego. Z tej wygodnej i taniej formy komunikacji z pewnością korzystać będą zarówno osoby pracujące w Promenady Business Park jak i klienci.