PROMENADY BUSINESS PARK
< POWRÓT
1.10.2015

PROMENADY ZITA C Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Promenady ZITA C wchodzą w skład kompleksu pięciu budynków o łącznej powierzchni najmu 90 000 m2, który powstaje w ramach strefy biurowej inwestycji Promenady Wrocławskie. Kompleks zlokalizowany jest między ul. Antoniego Słonimskiego, planowaną ul. Czesława Miłosza i ul. Trzebnicką we Wrocławiu. Wizjonerski projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm wynajmujących tutaj biura, które mają wysokie wymagania dotyczące standardu, funkcjonalności i ekologiczności budynków.
-Decyzje o wyborze lokalizacji dla biur są zdeterminowane coraz częściej poprzez pryzmat oceny służb HR a dopiero potem oceny kosztów i standardów nowego biura. To powoduje konieczność stworzenia atrakcyjnych warunków dla przyszłych pracowników w postaci szerokiego wachlarza usług oraz ułatwień komunikacyjnych – mówi Henryk Wojciechowski Dyrektor Rozwoju i Komercjalizacji Vantage Development SA.
- Dlatego w Promenady Biznes Park zaplanowaliśmy szereg udogodnień: kantyny, restauracje i lokale usługowe na parterach budynków. Między budynkami powstają ciekawie zaaranżowane tereny zielone, które zachęcały będą do krótkiego wypoczynku w czasie przerwy na lunch- dodaje Wojciechowski.
W ramach udogodnień komunikacyjnych planowane jest uruchomienie autobusu liniowego, którym pracownicy biur łatwo będą mogli dotrzeć do pozostałych części miasta. Do dyspozycji miłośników rowerów jest stacja roweru miejskiego zlokalizowana przy ul. Słonimskiego.
Z tej wygodnej i taniej formy komunikacji korzystają zarówno osoby pracujące w Promenady Biznes Park jak i klienci. Dla rowerzystów w garażu podziemnym jest wydzielone osobne miejsce do parkowania rowerów i pomieszczenie z prysznicami.
Hole nowoczesnych biurowców to doskonałe miejsce do ekspozycji dzieł sztuki, dlatego w Promenady Business Park powstały mini galerie sztuki. Dzięki pracom znanych artystów wnętrza biurowców zyskały unikatowy charakter a ich pracownicy okazję do codziennego obcowania ze sztuką.
Pracownicy kompleksu korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu.
Biurowiec Promenady ZITAposiada precertyfikat LEED na najwyższym możliwym poziomie Platinum. W ramach certyfikacji na terenie parku biurowego powstało miejsce dla samochodu elektrycznego z możliwością jego ładowania. W toaletach są zamontowane elektrozawory a armatura sanitarna charakteryzuje się zmniejszonym przepływem wody co wpływa na wysokość czynszu. W całym kompleksie obowiązuje zakaz palenia.
Okna są wyposażone w kontaktrony wyłączające klimatyzację w przypadku ich otwarcia. Czujniki obecności w toaletach dają oszczędność energii elektrycznej.